Вітання приймали вчителі

День вчителя – одне із найяскравіших осінніх свят, яке за традицією є більш, ніж просто одним із професійних, воно є справжньою урочистістю. Адже немає у світі людини, чия доля ніколи не перетиналася б з долею вчителя, вихователя, педагога.

Цього року свято до Дня працівників освіти у нашій школі пройшло незвично, цікаво і незабутньо. Учні під керівництвом педагога-організатора Вакулюк О.В. створили для вчителів справжній святковий настрій. Уже з самого ранку у школі панувала атмосфера урочистості – розпочався день зі святкової лінійки, на якій учні 5-Б та 10 класу продемонстрували сучасний флешмоб під який весело витанцьовували діти школи.

Робота вчителя дуже напружена і часом нервова, тому  Вакулюк Олена Віталіївна запропонувала вчителям трохи розслабитися від щоденного нервування, організувавши своєрідну чілаут зону, в якій звучала м’яка, приємна музика, де педагоги могли поласувати запашним печивом та ароматним чаєм. Також протягом дня працювала фотозона, в якій фотографувалися вчителі,  робивши селфі з учнями.

На один день у школі відбулися великі зміни – до роботи взявся новий педагогічний колектив, а саме найстарші учні нашої школи, які проводили уроки у 1-8-х класах із різних предметів. Вони готувалися і хвилювалися. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал, виявивши неабияку наполегливість і старанність.

Звичайно, усі хвилювалися, але учні залишилися задоволеними роботою «молодих учителів» та високими балами, якими були оцінені їхні знання.

Від традиційних святкувань учнівське самоврядування вирішило відмовитися і запропонувало провести неординарні забави. Вперше педагогам школи, з нагоди дня їхнього професійного свята, запропонували цікавий розважальний квест. Вчителі об’єдналися в команди і відвідали 5 локацій, тобто 5 уроків, на яких вони виконували завдання різного характеру: грали на музичних інструментах, складали пазли, повторювали елементи танцю, вирішували логічні завдання, демонстрували акторські таланти, показували свою кмітливість та креативність. Під час проходження маршруту вчителі отримали незабутні емоції та враження.

Після гри розпочалася святкова концертна програма, яка приємно вразила різноманіттям і талантами не тільки учнів, але й вчителів. Були представлені гумористичні сценки в яких брали участь педагоги-наділені акторськими здібностями: Биченко Л.А., Тимощук О.А., Кобак А.Л., Драган О.В. Звучали пісні у виконанні Кучерявої В.М., Фурсової А.М., Ярандіної Т.А., Кулік О.А. Кожен виступ зустрічали гучними оплесками та щирими усмішками.

На жаль, все хороше колись закінчується. Стихли останні акорди пісні, свято закінчилося, залишивши відчуття радості, любові, спілкування та єднання двох найважливіших шкільних ланок – педагогів і учнів, а також їх сердець.

Перегляньте фото

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.