Вітання отримували вчителі

день вчит. новОдин з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери звичайно ж завжди був і залишається улюблений нами – День вчителя. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитись.

05 жовтня  День вчителя у нашій школі розпочався з маленької несподіванки для педагогів, які як зазвичай вранці поспішали на роботу. На порозі школи, під гучні оплески, їх зустрічали учні з привітаннями. Щасливі усмішки вчителів надали позитивного настрою на весь день.

Але це були не всі сюрпризи для вчителів. Учні на один день «звільнили» їх від обов’язків проводити уроки й дали можливість відпочити. Таким чином у школі відбувся День учнівського самоврядування. 9-11 класи чудово вжилися в ролі педагогів і проводили уроки, до виконання цих обов’язків поставилися серйозно, навіть ставили оцінки й записували зауваження у щоденники. Загалом обмін ролями – чудовий експеримент, учні зрозуміли, що праця педагогів нелегка, але дуже цікава.

Після уроків вчителі зібрались у залі, та насолоджувались святковим концертом, який для них підготували  педагог – організатор Голумбівська О.В. та учні 9-А класу. Ведучі свята Кравчук Олексій та Павлюк Марія запросили усіх до імпровізованого кафе «Музична перерва». Святковий концерт приємно вразив різноманіттям і талантами юних виконавців: були представлені не лише пісенні  номери, але й гумористичні сценки.

Свої акторські таланти продемонстрували і вчителі: Гладаренко А. В., Кобак А.Л., Фурсова А.М., Медведюк Н.В., Костюк О.Ф., Сінько О.Г., Кулік О.А. Особливо запам’ятався номер у виконанні Тимощук О.А., Дзюби О.П. та Биченко Л.А., які вразили усіх своїм почуттям гумору та вмінням перевтілюватися.

Школярі  вітають своїх улюблених вчителів, дарують їм квіти і маленькі знаки уваги. Проте найголовніший подарунок у цей день – це вираз подяки та безмірної поваги до такої нелегкої, але так потрібної вчительської праці.

Більше фото ТУТ 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.