Всеукраїнський шкільний кінофестиваль «ЖУК» відзначив переможців

новинии жукМабуть кожен з нас колись хоч раз, але мріяв доторкнутися до чарівного світу кіно. Всесвітня популярність, вручення престижних кінонагород, червона доріжка і сила-силенна шанувальників – ну хіба можна не мріяти про таке! Однак мало хто згадує про ці свої дитячі фантазії у дорослому житті, і лише одиниці йдуть до своєї мети.

Всеукраїнський шкільний кінофестиваль «ЖУК» створений для розкриття творчого потенціалу школярів у сфері ігрового короткометражного кіно. Цей проєкт дає можливість учням спробувати себе в ролі режисерів, сценаристів, акторів, операторів, «Житомирський учнівський кінофестиваль» допомагає молоді відкривати та розвивати свої таланти, долучитися до створення кіно та отримати яскраві враження від творчого процесу.

16 листопада в Житомирі підвели підсумки п’ятого Всеукраїнського учнівського кінофестивалю «ЖУК», темою якого були короткометражки на тему «Я ціную життя».

Вже п’ятий рік поспіль фестиваль організовує громадська організація «Творча студія ДрімСтеп» під керівництвом її директора Богдана Яремчука за підтримки Посольства Фінляндії в Україні, Житомирської обласної державної адміністрації, а також Житомирської міської ради. У 2019 році близько 70 команд зареєструвалися до участі в проекті. 40 команд із різних областей України створили свої короткометражні ігрові фільми.

Чергові нагороди конкурсу відеоробіт заслужено зайняли своє почесне місце на стенді досягнень 11 школи. Цьому успіху передувала складна і напружена робота великого колективу учнів – акторів, сценаристів, операторів, монтажерів, декораторів, режисерів. Творча команда ЗОШ № 11 у складі: Дудник Тетяни, Котелянець Ілони, Кобулея Владислава, Слободинюка Олександра, Драган Анастасії, Вітюка Юрія, Широкова Іллі під керівництвом керівника студії юних журналістів Драгана О.В. представила на конкурс короткометражку «Межа», в якій учні розкрили актуальну в наш час проблему – булінг серед підлітків.

Під час урочистої церемонії нагородження журі фестивалю високо відзначило талант, креативний підхід та майстерність конкурсантів та оголосило переможців у 11-ти номінаціях: кращий фільм, краща чоловіча роль, краща жіноча роль, краща музика та звук, кращий монтаж, кращий сценарій, кращі костюми та грим, краща жіноча роль другого плану, краща чоловіча роль другого плану, краща відеозйомка та приз глядацьких симпатій.

Команда ЗОШ № 11 претендувала на відзнаку у трьох номінаціях. Котелянець Ілона отримала перемогу у номінації «Краща жіноча роль другого плану».

Віримо в те, що творча і креативна молодь – нинішні  учасники кінофестивалю «ЖУК», колись стануть відомими акторами, сценаристами та режисерами.

Більше фотографій

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.