Всеукраїнська військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

22-24 травня у місті Бердичів відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для учнів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів. Гра проводиться з метою виховання у молодого покоління українців відданості Батьківщині, готовності обороняти рідну землю, бути фізично розвиненим та духовно багатим.

У змаганнях взяли участь рої (команди) десяти шкіл міста. Після урочистого відкриття у напруженій командній боротьбі та особистих змаганнях учасники та їхні ройові продемонстрували свої знання, вміння та практичні навички на таких етапах: «Ватра», «Відун», «Рятівник», «Впоряд», «Метання гранати», «Перетягування линви», «Таборування» та «Смуга перешкод».

Школярам довелося важко змагатися за перемогу, адже їх чекали випробування у багатьох змаганнях. Першим випробуванням став конкурс «Ватра», де учасники представляли свій рій. Вікторина з історії козацтва показала, хто ж з малих героїв краще за всіх знає історію тих часів козацтва. Медична та військова підготовка оцінювалися справжніми професіоналами своєї справи. Рої ходили строєм, співали пісні, виконували медичні завдання. Смуга перешкод стала справжнім іспитом для школярів, бо містила в собі багато спортивних змагань. Змагання з фізичної підготовки показали, хто з учасників найшвидший і найстрибучіший.

Нашу школу представляв рій (команда) «Козацька звитяга» у складі якої були учні 8-9 класів: Гонзя Олег, Шуберанський Максим, Мельничук Олександр, Вахнюк Максим, Махенько Роман, Спічак Дар’я, Малецька Олександра, Стаднік Наталія під керівництвом тренерів і наставників-Голумбівської О.В. і Кобака А.Л. Учні  гідно представили нашу школу і завдяки злагодженим діям зайняли ряд призових місць у таких конкурсах:

«Відун» – І місце;

«Ватра» – ІІ місце;

«Смуга перешкод» – ІІ місце;

«Рятівник» – ІІІ місце.

Стаднік Наталія посіла ІІІ місце серед дівчат у метанні гранати.

Юні патріоти нашої школи переконані, що для захисту держави необхідно загартовувати свою силу, волю, моральні, фізичні та психологічні якості.

Більше фото перегляньте на нашій сторінці

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ВИСТУП КОМАНДИ ШКОЛИ

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.