Біорізноманіття у творчості Лесі Українки

Урок біорізноманіття

Цього року, вся Україна 25 лютого поринула у святкування 150 – річчя від Дня народження великої української поетеси та драматурга Лесі Українки.

Наш заклад не залишився осторонь цієї надзвичайної події для українського суспільства. Здобувачі освіти нашого закладу, а саме учні 10 класу під керівництвом вчителя біології Слободян Аліни Вікторівни поринули у всеукраїнський Урок – марафон «Наша Леся» від НЦ «Мала академія наук».

Аліна Вікторівна організувала та провела інтегрований онлайн – урок на тему: «Біорізноманіття у творчості Лесі Українки».

Учасники уроку збагатили свої знання не тільки з предмету «Біологія і екологія», а мали можливість поринути в окремі аспекти творчості Лесі Українки.

Відомо, що Леся Українка  мала слабке фізичне здоров’я, але надзвичайні здібності та величезну силу духу. ЇЇ творча спадщина охопила усі сфери переживання українського народу та внутрішнього болю особисто. Але, поруч з актуальними проблеми Леся Українка не залишила поза увагою красу української  природи.

Під час уроку діти за допомогою онлайн – середовища мали змогу вивчити окремих представників флори і фауни, які зустрічалися у творчості Лесі Українки.

Урок викликав ентузіазм у дітей під час роботи в онлайн – ресурсах, що дало поштовх для самоосвіти та саморозвитку здобувачів освіти.

Отже, нехай мотивація Лесі Українки буде для нас прикладом та натхненням для реалізації справи свого життя. #УрокМарафон_НашаЛеся #НЦ_МАНУ.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.