Безпека – основа життя людини

8 листопада в рамках проведення місячника знань основ безпеки життєдіяльності,  у школі відбувся квест «Безпека життя», який організувала і провела педагог-організатор Голумбівська О.В.

Мета квесту – в ігровій формі ознайомити учнівську молодь з корисними навичками безпечної поведінки, перевірити знання учнів з різних сфер життя, сформувати навички командної роботи.

Участь у змаганні на ерудованість, спритність, кмітливість взяли 4 команди – учні 6-их класів. Головне завдання, яке стояло перед учасниками квесту – пройти 4 станції за запланованим маршрутом та отримати за виконані завдання ключі, за допомогою яких по завершенню гри учні відкривали літери, які були зашифровані в реченні.

Школярі виконували різноманітні завдання на зупинках «Виживання в лісі», «Кращі рятувальники», «Юні інструктори», «Подолання небезпечний відрізок шляху».  Учні показали свої вміння користуватися засобами індивідуального захисту при виникненні надзвичайної ситуації та показали навички із цивільного захисту, стройової та медико-санітарної підготовки.

Гра не мала характеру змагання за перше місце, найголовнішим для всіх було отримання нових знань та захоплюючі конкурси.

Команда хлопців 6-А класу набрала найбільшу кількість ключів і змогла відгадати ключове прислів’я. Усі учасники отримали грамоти та гарний настрій.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.