Андрію, Андрію, на тебе маю надію…

Початок зими – це завжди довгоочікувана і чарівна пора. Саме в цей час розпочинається цикл обрядових і християнських свят, під час яких українці завжди були в очікуванні  якогось дива, приємних відчуттів і гарного проведення часу. А під час окремих з цих свят, навіть намагалися дізнатися свою долю і зазирнути в майбутнє.

Одним з найяскравіших молодіжних свят – забав грудня є, безумовно, день вшанування пам’яті Апостола Андрія Первозванного, яке відзначається 13 грудня. Молодіжні вечорниці, гуляння, ігри і забави, веселощі і гарний настрій – це невід’ємні атрибути святкувань, які планувалися молоддю заздалегідь і тривали протягом всієї андріївської ночі.

Відзначення цього свята і проведення андріївських вечорниць стало гарною традицією для нашої школи. Щороку ми у дружному колі педагогів і учнів жартували, сміялися, ворожили, кусали калиту і їли вареники. Не став винятком і цей рік, хоча і вніс деякі свої корективи. У зв’язку з карантинними обмеженнями і неможливістю зібратися великим колом людей і провести святкування ми вирішили не відмовлятись від забав і провести вечорниці дистанційно.

З цією метою ініціативна і творча команда успіху школи у складі педагогів: Білошицької О.О., Сінька О.Г., Драгана О.В., а також активістів учнівського самоврядування: Зимогляд Марі, Радзимінської Анни-Марі, Блонської Олександри, Хмельовської Ірини, Орлівської Анастасії, Драган Анастасії, Артемчука Дмитра, Мельничука Олександра, Зайця Артема, під керівництвом автора оригінальної ідеї і режисера-постановника – Вакулюк О.В.   зняли пізнавально – розважальне шоу «Андріївські пригоди-2020».

Змістове наповнення програми охопило всі етапи підготовки і проведення андріївських вечорниць. Тут нас зустрічають і господиня хати, і зажурений батько, ну і звісно ж – парубки з  дівчатами. Всі події відбуваються в автентичному сільському середовищі, максимально наближеному до реального, що дало змогу ще з більшою ймовірністю і реалістичністю  захопити глядача сюжетом святкувань.

Відеопрограма має на меті максимально занурити всіх глядачів і учнів школи у яскраву самобутність українських звичаїв і традицій, розказати сучасному поколінню про дозвілля і забави, які були у наших предків,  продовжити популяризацію і поширення української самобутності в сучасному світі і серед сучасної молоді, а відеоформат – дозволить охопити велику аудиторію і долучити її до наших вечорниць.

Сподіваємося, що наша робота всім глядачам припаде до душі і зможе, хоч на якусь невелику мить, відправити їх у минуле, у світ української автентики, неповторності і гарного настрою.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.