Академічна доброчесність – орієнтир особистого успіху

З початком освітнього процесу у нашому закладі успішно стартував проєкт «Академічна доброчесність як орієнтир особистого успіху», який тривав протягом тижня з 05 вересня по 11 вересня 2020 року.

Актуальність питань академічної доброчесності щохвилинно набирає обертів, адже це основа для формування конкурентоспроможної та компетентної особистості суспільства. Організувала та провела цей проєкт голова комісії з дотримання академічної доброчесності учасниками освітнього процесу Аліна Слободян.

До участі у проекті була запрошена кандидат філософських наук, методист НЦ «МАНУ», тренер першої в Україні школи «Філософія для дітей» Юлія Кравченко, яка гармонійно відкрила початок проєкту та провела ряд цікавих вправ. У проекті прийняли активну участь старости 6 – 11 – х класів, а саме Матвійчук Софія (6 – А клас), Мовчан Катерина (6 – Б клас), Заблоцька Марія (7 – А клас), Гусар Любов (7 – Б клас), Богун Катерина (8 – А клас), Булій Діана (8 –Б клас), Заєць Артем (9 – А клас), Фіщук Олександра (9 – Б клас), Мельничук Олександр (10 клас), Єрмошин Михайло (11 клас) та представники комісії з дотримання академічної доброчесності учасниками освітнього процесу Дудник Тетяна та Зимогляд Марія (11 клас).

Проєкт стартував із командоутворення учасників та проникнення в основи академічної доброчесності через виконання комплексу вправ. Протягом проектного дня учасники вчилися дізнаватися цікаву інформацію один про одного, створювати команду, працювати над проблемними запитаннями. Діти із задоволенням займалися пошуком шляхів вирішення різнорівневих завдань, доланням перешкод, поринанням в арт – практики та рефлексію.

Учасникам проєкту успішно вдалося поєднати навчання з наставництвом і ознайомити у формі інформаційних хвилинок здобувачів освіти 1 – 5 – х класів із основами академічної доброчесності.

З метою формування культури академічної доброчесності у нашому закладі, учасниками проекту було розроблено алгоритм отримання відзнаки доброчесності для здобувачів освіти.

Якщо Ви – учасник освітнього процесу та дотримуєтесь кодексу академічної доброчесності, то ви достойні отримати відзнаку доброчесної особистості. Цей статус можна і втратити, тому будьте пильні, адже академічна доброчесність – це орієнтир особистого успіху.

Всі Фото ТуТ

Старт проєкту ВІДЕО

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.